УКР
Меню

ПЕРЕВАГИ

  • НОВІТНЄ ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ
  • висококваліфікований персонал
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА
  • ЗАТИШНА ОБСТАНОВКА
  • ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ
  • ФОРМА ЗАПИСУ

Основні послуги

чистки, уходы, пилинги; ультразвуковой пилинг лица; омоложение, удаление морщин; удаление новообразований; алмазная микродермобразия (шлифовка); карбокситерапия; инъекции красоты

лазерное удаление волос; фотоэпиляция; удаление сосудов; удаление пигментации; фотоомоложение; лечение акне (угревой сыпи); антицеллюлитные программы (lpj)

Контурная пластика – это изменение рельефа кожи при помощи подкожных инъекций, в результате чего можно устранить возрастные изменения кожи, сделать пластику губ.

Ботокс; Биоревитализация; Мезо; Плазмолифтинг; Плазмотеоапия; Мезонити; Лечение гипергидроза; Мезовартон; 3d (тредлифтинг) ; Устранение грыжевых мешков; Устранение темных кругов под глазами; Липолитики; Увеличение губ при помощи инъекций гелей с гиалуроновой кислотой; Трихология; Филлер для контурной пластики

Про нас

Лазерна медицина і косметологія – це те, чому ми присвятили своє життя. Наше головне завдання – доставляти Вам задоволення не тільки від результату роботи, а й від самого процесу!
Центр лазерної косметології «STUDIO-LASER» був заснований у вересні 2006 року в Киві, і протягом усіх 10 років завойовував позицію успішного проекту, в якому беруть участь кращі лікарі-косметологи і де задіяно найсучасніше обладнання (яке, до речі, замінються щороку).
Діяльність центру починалася з маленького косметологічного кабінету з усього лише одним фахівцем, де клієнтам пропонувався список з декількох основних послуг, включаючи послугу «лазерна епіляція», яка на той час тільки набирала популярність. Завдяки любові до своєї справи, старанням, щоденному вдосконаленню, і, звичайно ж, завдяки вам, дорогі клієнти, а це відгуки про лазерну епіляцію і просто віра в наші сили, ми стали нічим іншим, як повноцінним, діючим на постійній основі, багатофункціональним центром естетичної косметології з низкою супутніх послуг.
Фотоепіляція, елос епіляція, електроепіляція – всі ці та багато інших видів процедур, які проводяться в центрі, мають на меті повне і безболісне видалення волосся назавжди за допомогою діодного лазера новітньої моделі. У професіоналізмі персоналу центру Ви можете переконатися самостійно, відвідавши розділ «Ліцензія». Всі наші лікарі-косметологи, майстри перукарського мистецтва та манікюру, візажисти, і навіть адміністратори кілька разів на рік проходять курси підвищення кваліфікації. На основі накопичених знань і досвіду вони впроваджують власні ефективні методики роботи на базі арсеналу обладнання та косметичних засобів «STUDIO-LASER».
Лазерна епіляція в місті Київ – досить поширена послуга, але не всі знають, де доступна ціна відповідає гідній якості, будь то видалення декількох волосків, або епіляція «глибоке бікіні». Відвідавши наш центр, Ви зможете переконатися в тому, що така закономірність існує!