УКР
Меню

Алмазна мікродермобразія (шліфовка)

Офіційні партнери центру лазерної косметології “STUDIO-LASER” – бренди RENEW і Ericson Laboratoire

Прайс

Тривалість   Зона процедури Ціна
60 хв  Мікрошлифовка обличчя 480 грн
60 хв  Мікрошлифовка шиї і декольте 450 грн
60 хв  Мікрошлифовка спини 650 грн
60 хв  Мікрошлифовка обличчя, шиї і декольте 750 грн
60 хв Мікрошлифовка обличчя і шиї 580 грн

_

Описання процедури

Микродермабразія (шліфування шкіри або алмазна мікродермабразія) – один з найбільш делікатних методів механічного пілінгу обличчя.
_

Мікродермобразія (алмазна шліфовка) – це мікрошліфування, тобто очищення обличчя від «мертвих» клітин за допомогою пілінгу, що проводиться апаратом. Алмазне шліфування проводиться алмазної насадкою, на яку нанесена крихта різної зернистості. Мікродермабразія сприяє омолодженню шкіри, вирівнює її рельєф і стимулює її природне оновлення. В результаті мікрошліфовка: поліпшує колір обличчя, звужує пори, поліпшує загальний тонус шкіри і розгладжує зморшки. Одного разу проведене алмазне мікрошліфування сприяє повному відновленню шкіри, а курс мікрошліфування позбавить від вугрових рубців, великих пігментних плям, дозволяє видаляти рубці і навіть шрами.

_

Мікродермобразія не вимагає анестезії та реабілітаційного періоду. Час і інтенсивність впливу апарату підбирається за типом шкіри і протягом усього механічного пілінгу постійно контролюються лікарем-косметологом.
Після проходження курсу мікрошліфовки Ви отримаєте не тільки зовнішню свіжість шкіри, видиме скорочення часу і вирівнювання рельєфу, а й глибоке омолодження клітин.
_

Алмазна микродермабразия може проводитися на обличчі, шиї і декольте, а також на спині при будь-якому типі шкіри. Залежно від глибини, і сили впливу, шліфування особи буває різнорівневе.

_

-мікродермобразію краще проводити в осінньо-зимовий період, коли немає активного сонця;

-можливо невелике почервоніння, яке залежить від чутливості шкіри і глибини пілінгу, найкращий результат буде через тиждень;

-кількість необхідних впливів призначається індивідуально косметологом, це може бути одинична процедура для освіження особи або підготовка до іншою процедурою, так і курс від 4 до 10 разів, з перервою в 10-15 днів.

***

_

_