УКР
Меню

Антицелюлітні програми (LPJ)

Прайс 

НАЙМЕНУВАННЯ ПРОЦЕДУРИ ЦІНА*
Одноразове відвідання 450
Пакет (10 процедур) 4000

* Всі ціни вказані в гривнях

_

Описання послуги

Жінка завжди бажає залишатися привабливою. Гладка рівна шкіра і підтягнуте тіло при будь-якому віці? Це цілком реально в наш час! Сучасні клініки вміють підтримувати природну красу і допомагають позбавлятися від недоліків. Заслуженою популярністю користується вакуумно-роликовий масаж. Київ рясніє від реклам, що пропонують такого роду послуги. У нашому салоні використовується один з найбільш безболісних і ефективних методів видалення целюліту – апаратна косметологія.

_

Апаратний вакуумно-роликовий масаж проти целюліту

Сьогодні вакуумно-роликовий масаж (LPG-масаж) – один з новітніх способів усунення целюліту. Немає програм по схудненню, які обходяться без нього. Його ефективність сама по собі теж доведена.

Вакуумно-роликовий масаж допоможе:

-усунути прояви целюліту;

-укріпити м’язовий корсет;

-позбавитися від жирових відкладень;

-прибрати обвислу шкіру в проблемних місцях після стрімкого схуднення.

_

Вакуумно-роликовий масаж – як це діє?

Для того, щоб антицелюлітний вакуумно-роликовий масаж був якісним, використовується спеціальний апарат. Така процедура – це поєднання елементів вакуумної терапії і лімфодренажу.

Сам процес складається з таких стадій:

Підготовка косметологом лімфатичної системи.
Установка пластикових насадок.
Переміщення цих насадок по тілу.
_

Унікальні властивості вакуумно-роликового масажу

Апарат вакуумно-роликового масажу має різні насадки і варіанти налаштувань, що дозволяють проводити вакуумно-роликовий масаж різних частин тіла. У чаші під назвою «маніпула» створюється вакуум, завдяки чому всмоктується ділянку шкіри. Це сприяє підвищенню циркуляції крові в даній області.

Форма чаші розроблена з урахуванням використання режиму пульсації. Область впливу маиіпули постійно зміщується, тим самим забезпечуючи дренаж рідини, що утримується в міжклітинному просторі. Таким чином виводяться токсини, і масаж додатково дає значний оздоровчий ефект.

Процедура практично безболісна. У неї є друге ім’я – безпечна ліпосакція. Все завдяки термоліфтінгу, який досягається через прогрів тіла інфрачервоним ліплолазером.

Тепер не треба далеко їхати для того, щоб отримати якісний вакуумно-роликовий масаж. Київ, ціна для якого не є надмірною за процедуру такого рівня, вже активно користується всіма її перевагами.

_

Обмеження для вакуумно-роликового масажу

Процедура доступна для будь-якого віку, але вона категорично протипоказана при:

-онкологічних захворюваннях;

-хворобах вен;

-серйозних серцево-судинних захворюваннях і гіпертонії;

-гострій стадії вірусних захворювань;

-хворобах крові;

-в період вагітності.

_

Підготовка до процедури вакуумно-роликового масажу

Для досягнення значного ефекту до процедури потрібно готуватися. Проста підготовка, яка потребує значних зусиль, зробить ефективним і безпечним вакуумно-роликовий масаж.

Основна підготовка проходить в триденний період. За цей час можна пити алкоголь і вживати калорійну, жирну, гостру їжу.

Потрібно багато пити і приймати по 1 літру води за 120-180 хвилин до початку сеансу масажу.

_

Результативність вакуумно-роликового масажу

Наші фахівці допоможуть в короткі терміни відчути на собі ефект, який дає вакуумно-роликовий масаж. Ціна цієї процедури доступна, тому все більше бажаючих поправити лінії своєї фігури, не докладаючи значних зусиль.

Про що говорять відгуки клієнтів

Однак, результат з’явиться не за одне відвідування. Видимі позитивні зміни в структурі шкіри почнуть проявлятися через 8-12 сеансів. Оптимальний інтервал між масажами – близько 3 днів.

Перші 14 днів вакуумно-роликовий масаж потрібно провести тричі на тиждень, потім – лише двічі. Для підтримки отриманого ефекту буде достатньо здійснювати один масаж в 25-30 днів.

_

Тривалість сеансів вакуумного-роликового масажу

Час, витрачений на масаж, залежить від оброблюваної зони і коливається від 40 хвилин до години:

-масаж обличчя для ліфтинг-ефекту – 20 хв.

-верхня зона – 40 хв.

-нижня зона – 40 хв.

-все тіло – 1 година.

_

Після сеансів вакуумно-роликового масажу

Для того щоб ефект закріпився надовго потрібно:

-вживати негазовану воду близько 1,5 л. в день;

-звести вживання солі до мінімуму;

-зробити здорове харчування нормою життя (побільше овочів і фруктів).

_

Ніякої реабілітації після процедур не потрібно. Вакуумно-роликовий масаж легко переноситися і не має побічних ефектів.

_

Пройдіть курс процедур масажу, і ви отримаєте:

-чітка контури тіла;

-м’язи в тонусі;

-відмінний кровообіг;

-ослаблення болів хронічного характеру.

_

При цьому – ніяких розтяжок і целюліту. Запущений в тканинах процес розщеплення жирів допоможе вам довго відчувати себе впевненою, сексуальною і красивою!

Прайс

Час Зона Ціна
20 хв 1 зона: плечі/живіт/бока/сідниці/стегна/коліна 350 грн
30 хв Живіт + бока 480 грн
40 хв Нижня частина тіла: живіт + бока + сілниці + бедра + коліна 660 грн
1 год Все тіло: плечі + живіт + бока + сідниці + стегна + коліна 960 грн

 * Все цены указаны в гривнах

_

Описання процедури

Кавітація – це новий метод корекції фігури

Фахівці, що працюють в області естетичної медицини, прийшли до єдиної думки: апаратна косметологія більш ефективна, ніж косметичні засоби, більш безпечна, ніж пластична хірургія, і не вимагає періоду реабілітації. На сьогоднішній день добре вивченими і часто вживаними в естетичної косметології вважаються такі методи, як лазерна ліпосакція, міостимуляція, вакуумний масссаж, різні види обгортань.

_

Сьогодні кавитация є найпотужнішою процедурою з видалення жирових відкладень без хірургічного втручання. Методика кавітації заснована на утворенні великої кількості бульбашок, які потім лопаються тим самим руйнуючи жирові клітини. Часто дієти і спортивні навантаження, сприяючи загальному схудненню, не можуть усунути жирових відкладень в проблемних місцях: на стегнах, животі або спині. Тоді на допомогу приходить кавитация. Ця апаратна процедура допомагає схуднути саме в потрібних зонах, де зазвичай жир йде в останню чергу. Таким чином, кавітація дозволить вам знайти стрункі стегна, тонку спину і гладкий живіт, не сплачуючи за них змарнілим обличчям і зменшенням розміру грудей, а це ж і є справжня, гармонійна стрункість.

Що ж таке кавітація

Суть методики кавітації для лікування целюліту і позбавлення від зайвих жирових відкладень полягає у впливі низькочастотного ультразвуку на жирову тканину. Як відомо, ультразвук є акустичної хвилею, а клітини організму містять велику кількість рідини. Таким чином, з’ясувалося, що в жирових клітинах також відбувається процес виникнення кавітації ефекту. Експериментально було виявлено – під дією низькочастотного ультразвуку з параметрами 30-70 КГц і тиском 0,6 кПа і певної щільності потоку в жирових клітинах виникає ефект кавітації, тобто утворюються мікропухирці. Чим вище частота, тим бульбашки менше в розмірі, ніж частота нижче, тим бульбашки більше. Оптимальною для жирової тканини є частота 37-42 КГц. При цій частоті утворюється максимальної кількість бульбашок оптимального розміру. Збільшуючись в розмірах, вони розріджують жир і витісняють його з адипоцитів. У жировій тканині відбувається схлопування бульбашок з вивільненням великої кількості енергії. При схлопуванні бульбашок усередині жирової клітини відбувається гідродинамічний поштовх, свого роду мікровибух. Ці мікровибухи пошкоджують клітинні мембрани адипоцитів.

_

Руйнуються в першу чергу мембрани найбільш наповнених жиром клітин, внаслідок їх найбільшої напруги. Вивільнені тригліцериди, з яких складаються жирові клітини, виводяться з міжклітинної простору за допомогою природних метаболічних процесів. 90% продуктів розпаду виводиться через лімфатичну систему і 10% абсорбується у кровоносне русло, де в результаті реакції тригліцериди перетворюються в молекули глюкози. У той же час, інші клітини і тканини (м’язові фібрили, клітини епідермісу, ендотелію судин і т.д.) під дією кавітації не ушкоджуються, тому що є відносно міцними і мають достатній коефіцієнт еластичності.

_

Було проведено безліч наукових досліджень, які довели ефективність і безпеку кавітації.

Ефект від процедури і курс процедур:

Індивідуально. Кількість сеансів (від 7 до 10) залежить від ступеня проблемності жирових відкладень, які необхідно усунути. Але вже після першої процедури шкіра стає підтягнутою, щільною в зоні, схильній до кавітації. Поcле одного сеансу може піти до кількох сантиметрів об’єму (1-3 см) що візуально дуже помітно.

_

Інтервали між сеансами – 5-7 днів.

показання

– Жирові відкладення (локальні, загальні);

– Целюліт;

– Доопераційна підготовка до ліпосакції;

– Післяопераційна реабілітація після ліпосакції.

Підготовка до процедури

– 3 дні перед процедурою не вживати алкоголь;

– 3 дні перед процедурою не приймати жирну, смажену і гостру їжу, щоб не навантажувати печінку і нирки.

– 3 дні перед процедурою пити не менше 1,5 л рідини в день;

– Бажано випити 1 л чистої води за 2-3 години до проведення процедури.

послепроцедурной режим

– Протягом 2-3-х днів після проходження процедури необхідно щодня випивати не менше 1 л води для прискорення процесу виведення продуктів розпаду;

– 3 дні після процедури не вживати алкоголь;

– 3 дні після процедури не приймати жирну, смажену і гостру їжу.

Для кращого ефекту кавітацію рекомендують проводити з процедурою лімфодренажу (пресотерапія, лімфодренажний масаж). Абсолютно безпечний і безболісний! Цей метод не раз довів свою ефективність! Цей метод є досить серйозним конкурентом хірургічної ліпосакції. Кавітація ідеально поєднується з лімфодренажної майданчиком.

_
Протипоказання

– Вагітність, лактація;

– Наявність відкритих ран та інших пошкоджень шкірного покриву;

– Цукровий діабет в стадії декомпенсації;

– Хронічні інфекційні захворювання;

– онкологічне захворювання;

– Наявність кардіостимуляторів;

– Захворювання нирок і печінки (гепатити B і C);

– Металеві імплантати.

_