УКР
Меню

Косметика

L’Oréal Professionnel і MATRIX – бізнес-парнери STUDIO-LASER

L’Oréal

L’Oréal впевнені, що успіх марки полягає у взаємовигідній співпраці з салонами краси.

_

Разом ми розвиваємо професійну індустрію краси, впроваджуючи передові технології та вдосконалюючи салонні послуги. Ми прагнемо знаходити найкращі рішення для свого бізнесу, щоб розвиватися разом:

– Разом удосконалюючи продукти;

– Покращуючи якість послуг і рівень сервісу в салоні;

– Підвищуючи професійний рівень майстрів.

_

_

_

MATRIX

MATRIX – бренд, що належить компанії L’Oréal – світовому лідеру з виробництва продуктів парфумерії та косметики.

MATRIX – один з найбільших і швидко зростаючих брендів в світі з виробництва продукції для професійного догляду за волоссям

MATRIX пропонує гами продуктів для стайлінгу, здатні задовольнити максимально широке коло потреб перукарів і їх клієнтів.

MATRIX формулює нові напрямки моди в області стрижок і фарбування волосся.

Використання продукції MATRIX відомим людям, законадателям моди, ще раз підтверджує якість продукції.

Продукція та образи MATRIX затребувані на сторінках професійних і глянсових видань

Основу продукції MATRIX складають останні технології, розроблені дослідниками лабораторії компанії L’Oréal. Особливістю барвників MATRIX є пігменти, які ідеально поєднуються з натуральними пігментами волоса, забезпечують точність результату фарбування. У барвники MATRIX входять доглядаючі компоненти, які допомагають фарбованому волоссю зберігати силу і блиск. Лініі догляду для різних типів волосся і спрямовані на вирішення конкретних завдань. Вони забезпечують і зберігають ідеальний стан волосся і допомагають у створенні індивідуального образу.

Спеціалісти центру лазерної епіляції також є учасниками навчальних програм L’Oréal і MATRIX.

 _

Офіційний дилер RENEW і Ericson – “STUDIO-LASER”_

_

RENEW

Ми з радістю представляємо вам професійну косметику для салонного догляду RENEW, створену ізраїльською фірмою O.S.A. Cosmetics Laboratory. Колектив лабораторії складається з висококваліфікованих фахівців, що мають крім відповідної освіти, багаторічний досвід практичної роботи в провідних косметичних фірмах Ізраїлю.
Ми уважно стежимо за тенденціями розвитку косметології, за новітніми розробками активних інгредієнтів і рецептур, беремо участь в міжнародних виставках, галузевих конференціях і семінарах.

Лабораторія O.S.A. Cosmetics активно співпрацює з провідними світовими фірмами-виробниками натуральної сировини для косметики. Серед наших партнерів – фірми Alban Muller International і Gattefose (Франція), Nikkol (Японія), Pentapharm Ltd. (Швейцарія), Lipotec (Іспанія). Частина наших рецептур розроблена за підтримки фахівців зазначених фірм.

Запорука успіху наших розробок в органічному зв’язку теорії і практики. Ми підтримуємо тісні ділові контакти з провідними практикуючими косметологами і лікарями-дерматологами Ізраїлю, враховуємо при створенні препаратів їх критичні зауваження і побажання. Ми активно співпрацюємо з хімічним факультетом і кафедрою біохімії Бар-Іланський університету.
Наша продукція не ліки, ми не намагаємося підмінити добре відомі та ефективні лікувальні препарати.

Наша мета – запропонувати косметичні засоби, що ідеально підходять людям як з нормальною шкірою, так і страждають тими чи іншими захворюваннями дерматологічного характеру (себорея, акне, купероз, дерматити та ін.).

Активними компонентами наших препаратів є як продукти сучасної біотехнології (гіалуронова і койевая кислоти), так і добре відомі і зарекомендували себе протягом багатьох років натуральні екстракти лікарських рослин (мильнянки, ромашки, шавлії, гамамелісу, кінського каштана і ін.) І природні масла ( календули, герані, чайного дерева, солодкого мигдалю, лаванди, чебрецю, лісового горіха і ін.).

_

_

Ericson

Професійна косметика Ericson Laboratoire (Еріксон Лаборатори) – французька космецевтика, яка використовує новітні досягнення науки для впровадження інновацій в косметологію.

_

Асортимент косметики Ericson Laboratorie задовольнить найвибагливішого клієнта і включає в себе лінії для вирішення різних проблем шкіри обличчя, для догляду за тілом, антіцелюлтні програми, а також якісні біодобавки, фітококтейлі і антицелюліті дієти.

_
В інституті Ericson Laboratoire розроблена і застосовується стратегія Мультітерапіі, яка забезпечує досягнення тривалого результату у вирішенні косметологічних проблем.

_

Дана концепція поєднує в собі паралельне використання біокомплексів спрямованої дії з фіто-, арома- і вітамінотерапії.

_

Щорічно компанія Ericson Laboratoire розробляє нові інгредієнти і препарати, використовуючи при цьому новітні досягнення в науці.

_

Всі препарати проходять ретельний контроль на ефективність і безпеку.

_

_