УКР
Меню

Лікувальна косметика

RENEW

Професійна високоефективна космецевтика для салонного догляду Renew (Ренью) виробництва лабораторії O.S.A Laboratory – це препарати найвищої якості. Серії препаратів Renew спеціально розроблені для лікування найпоширеніших недоліків і захворювань шкіри, відновлення її функцій і омолодження. Препарати Renew для домашнього використання забезпечують пролонговану дію і посилюють ефективність професійних процедур.

_

Серія Propioguard (Пропіогуард Ренью) – найбільш ефективна серед професійних марок лікувальна серія для лікування вугрової хвороби акне.

_

Серія Dermo Control (Дермоконтроль Ренью) містить повний комплекс препаратів для проведення узьтразвукового або атравматичного механічного чищення обличчя і препарати для домашнього догляду за жирною і проблемною шкірою.

Серія Golden Age (Голден Ейдж Ренью) – це комплекс препаратів для запобігання старінню і омолодженню шкіри.

Серія Whitening (Вайтенінг Ренью) – відбілюючі препарати для боротьби з пігментацією.

Серія Beauty Pearl (Б’юті Перл Ренью) – це препарати експрес-краси, збагачені перламутром натуральних перлів.

Серія Peeling (Пілінги Ренью) – це професійні механічні абразивні пілінги, ензимний пілінг, крем-пілінг гоммаж, кислотні крем-пілінги на основі AHA кислот і інноваційна розробка ізраїльської лабораторії Renew – пілінги на основі фітіновой кислоти, які застосовуються при вибілюючій терапії, для омолодження і лікування акне. Хімічні пілінги професійної ізраїльської марки для салонного догляду Renew забезпечують високу ефективність процедур при досить невеликому наборі препаратів, які беруть участь у процедурі, що забезпечує вигідну для фахівців собівартість. Фітинові пілінги не викликають ускладнень у вигляді печіння, почервоніння або лущення.

Серія для лікування купероза містить в своєму складі високоефективні компоненти для профілактики і лікування купероза, спеціально розроблений делікатний пілінг, лікувальну маску і підтримують лікувальні антикуперозні препарати для домашнього застосування.

Серія Eye Line для догляду за шкірою навколо очей – це лінія препаратів, спеціально розроблена з урахуванням всіх особливостей делікатної шкіри преорбітальной зони. Багаті натуральні склади і високоефективні новітні біохімічні компоненти забезпечують швидкі й стійкі результати застосування. У складі серії: пілінг для шкіри навколо очей, який надає комплексну дію (омолодження, зволоження, підтяжка шкіри, зменшення набряклості і темних кіл), поживна маска для зони навколо очей, зволожуючий гель і підтягуючий ліфтинг-сироватка.

Професійна косметика Renew – це гарантована ефективність процедур, швидкий і стійкий ефект і висока економічна вигода для професійних косметологів і лікарів-дерматологів.

ERICSON LABORATOIRE

Професійна косметика Ericson Laboratoire для салонів краси і медичних центрів

Випереджати і передбачати вимоги професіоналів і споживачів

Науковий підхід, прогресивні технології, постійний науковий пошук, безпека і здатність косметичних засобів ефективно вирішувати найскладніші естетичні проблеми, роблять професійну косметику Еріксон Лабораторія справді визначною. Фахівці цієї французької компанії створюють інтелектуальні формули своїх препаратів на основі тільки якісних інгредієнтів високого ступеня очищення, застосовують найпередовіші і надійні способи виробництва, які відповідають суворим міжнародним стандартам.

Косметика Еріксон Лабораторія – медичний підхід до вирішення естетичних проблем

Медичний, науково-обґрунтований підхід при розробці косметичних засобів застосовується з перших днів заснування французької компанії ERICSON LABORATOIRE. Видатний фахівець з клітинної терапії, хірург і Лауреат Нобелівської премії – A.Carrel, а також його учень – видатний біолог-геронтолог професор Ericson були одними з перших учених у Франції, які застосували клітинну терапію в косметології для боротьби зі старінням шкіри. Компанія була заснована в 60-і роки XX століття.

Унікальні заморожені сироватки, придумані професором Ericson, протягом багатьох десятиліть застосовувалися як регенеруючу і стимулюючий засіб для уповільнення старіння шкіри.

При виготовленні цих унікальних препаратів для обличчя і тіла використовували метод глибокої заморозки, який дозволяв зберегти високу активність головних компонентів і повністю відмовитися від використання консервантів. Еріксон Лабораторія – одна з перших косметичних компаній, яка почала широко застосовувати методи біотехнології для створення активних компонентів косметичних засобів. Біотехнології дозволяють отримати інгредієнти спрямованої дії c високим ступенем очищення, завдяки цьому інгредієнти вільні від домішок, а значить компоненти можливо сторого дозувати, тим самим у багато разів перевищується безпека косметичного засобу.

Мультітерапія

Для ефективного усунення різних естетичних недоліків і досягнення стійкого результату необхідний системний косметичний догляд. Тому в інституті Ericson Laboratoire була розроблена концепція МУЛЬТІТЕРАПІІ, яка має на увазі використання біокомплексів спрямованої дії в поєднанні з традиційними методами фіто-, арома- і вітамінотерапії з метою комплексного впливу на всі ключові механізми розвитку тієї чи іншої естетичної проблеми. На основі наукового медичного підходу і концепції МУЛЬТІТЕРАПІІ будуються програми професійного і домашнього догляду за шкірою Еріксон Лабораторія. Щорічно компанія розробляє інноваційні косметичні інгредієнти і створює на їх базі нові препарати для обличчя і тіла. Їх ефективність і безпеку оцінюються в ході лабораторних і клінічних досліджень. І тільки після отримання позитивних результатів тестування нові препарати потрапляють в руки косметолога.

Дерма-космецевтіка – сучасний інструмент косметолога

Багаторічні наукові дослідження вчених інституту дозволили створити дерма-космецевтичні препарати нового покоління і розробити інноваційну доктрину косметичних доглядів, яка включає в себе:

Комплексну anti-age стратегію, що враховує різні механізми старіння. Розроблені в рамках цієї стратегії програми професійного догляду за шкірою побудовані на основі сучасних теорій: генетичної, гормональної, антиоксидантної. Препарати цих ліній захищають ДНК клітин від ушкоджень, запобігають передчасному старінню, а також відновлюють гормональний баланс на рівні шкіри за рахунок ефективних і безпечних прогормональних компонентів рослинного походження.
Високоефективні косметичні процедури для корекції видимих естетичних недоліків без ін’єкцій і хірургічного втручання. Вхідні в цю групу програми дозволяють позбутися від «другого підборіддя», підтягнути і зміцнити шкіру, не вдаючись до пластичної операції. З їх допомогою можна також розгладити глибокі зморшки без використання філерів і ін’єкцій ботулотоксину, а також здійснювати високоефективний лікувальний догляд за шкірою без застосування мезотерапії.
Нову стратегію схуднення і безоперационного моделювання фігури, засновану на принципах «АДІПО-ГЕНЕТИКИ». Інноваційні наукові розробки дозволили створити препарати, здатні через вплив на генетичний апарат «управляти» жировими клітинами і ефективно регулювати товщину підшкірно-жирової клітковини. Косметика Еріксон Лабораторія по догляду за тілом дозволяє боротися з небажаними жировими відкладеннями в проблемних зонах і збільшувати товщину жирової подушки в області молочних залоз, допомагаємо їм набути досконалу фігуру без скальпеля хірурга.
Широкий вибір, ефективне лікування, видимий результат

Пропонований компанією науковий підхід до догляду за обличчям і тілом дозволяє з успіхом справлятися з усіма типами косметичних проблем. Це дає можливість косметолога запропонувати клієнту ефективне лікування і миттєво побачити його результати.

ERICSON LABORATOIRE надав центру лазерної епіляції “STUDIO-LASER” 14 професійних програм по догляду за шкірою обличчя, 9 професійних SPA-програм по догляду за тілом, програму безоперационного моделювання грудей і 27 ліній косметичних засобів для домашнього застосування