УКР
Меню

Видалення новоутворень

Прайс

Час  Видалення новоутворень на обличчі та тілі  (механічним шляхом, электрокоагулятором та рідким   азотом) Ціна
15 хв Видалення міліума (жировика) 40 грн/шт
30 хв Видалення папілом 100 грн/шт.
30 хв Видалення папілом на інтимних зонах 300 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень (периорбітальна зона) 300 грн/шт.
15 хв Видалення гиперплазії сальної залози 100 грн/шт.
15 хв Видалення бородавок (до 5 мм) 100 грн
15 хв Видалення бородавок (до 1 см) 150 грн
20 хв Видалення бородавок (от 1 см до 2 см) 200 грн
40хв Видалення папілом і міліумів 1 зона (з долоньку) 500 грн
15 хв Видалення родимки (1 шт) 300 грн
40 хв Видалення родимок (1 зона) або (від 5 до 15 шт) 1500 грн
40 хв Видалення родимок (від 15 до 50 шт) 3000 грн
Инъекційне знеболювання новоутворень  50 грн

_

Час Консультація онколога Ціна
30 хв Консультація онколога 200 грн
20 хв Повторна консультація онколога 100 грн
20 хв Відправка матеріалу на гістологічне дослідження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження 400 грн.
15 хв Видалення новоутворення (1 шт) 300 грн
40 хв Видалення новоутворення (1 зона) або (від 5 до 15 шт) 1500 грн
40 хв Видаленння родимок (від 15 до 50 шт) 3000 грн
30 хв Консультація мамолога 200 грн
20 хв Повторна консультація мамолога 100 грн
20 хв Цитологічне дослідження виділень з обох сосків 550 грн
20 хв Цитологічне дослідження пунктати з обох молочних залоз 700 грн
Инъекційне знеболювання новоутворень 50 грн

Час вказаний з урахуванням консультації

Консультація – безкоштовна

***

Видалення новоутворень в нашому Центрі відбувається максимально швидко, безболісно і без рубців в подальшому.

ПАПІЛОМИ

Папілома – більш складне явище. Поява її на шкірі викликано ВПЛ (вірусом папіломи людини), який має близько 100 різновидів. Вірус інфікує слизові оболонки і геніталії, передається статевим шляхом, або через кров, або від матері до плоду. Вірус папіломи заражає базальні клітини епідермісу, і на шкірі починають з’являтися розростання, які виступають над поверхнею шкіри. Немає ніяких гарантій, що здорова людина не заразиться папіломою, оскільки інфекцію можна отримати в басейнах, відкритих водоймах, при контакті з зараженими тваринами, якщо на шкірі є вогнище для проникнення інфекції, тобто рани або порізи. Поява папілом може бути також спровоковане голінням.

Описання видалення папілом

Ми видаляємо папіломи за допомогою електрокоагулятора.
Електрокоагуляція – один з найпопулярніших способів видалення папілом та інших новоутворень. Суть даної процедури полягає в припіканні тканин електричним струмом. Поперемінний вплив постійного струму і струму високої частоти на папілом призводить до її видалення.

Переваги електрокоагуляції:

-безболісність
-бескровність
-оперативність
-швидке загоєння тканин

По завершенню процесу на місці видалення папіломи утворюється корочка, яка відпадає приблизно через тиждень.

БОРОДАВКИ

Самі по собі бородавки є проявом вірусного захворювання. Джерелом вірусу є хвора людина і її особисті предмети побуту. З моменту зараження до появи бородавки проходить 4-5 місяців. Вони явно псують зовнішність, тому позбутися бородавок поспішає більшість людей. До того ж бородавки завдають значного занепокоєння при їх механічному подразненні.

Описання видалення бородавок

Ми видаляємо бородавки за допомогою рідкого азоту. Самі по собі бородавки є проявом вірусного захворювання, тому при кріодеструкції (видаленні) потрібно дотримуватися ступені впливу на виріст, інакше при занадто глибокому охолодженні тканин може виникнути рубець. Видалення бородавок азотом є одним з найменш болючих способів нівелювання проблеми. Безпеку методу деякі фахівці вважають сумнівною, насправді все залежить лише від кваліфікації косметолога. Після застосування азоту на місці бородавки може з’явитися пухир, який не можна відкривати і взагалі до нього не варто навіть торкатися, і через деякий час він відторгається від шкіри сам.

МІЛІУМИ

Міліуми представляють собою невеликі кісти, які утворюються внаслідок закупорки сальних проток або волосяних фолікулів. Зовні міліуми виглядають як щільні білі точки, які дуже складно прибрати вручну. Іноді міліуми називають білими вуграми. У народі міліуми називають «просянка» через схожість з просяним зернятком.

Описання видалення міліум

Міліуми можна видаляти механічним способом. Спочатку робиться маленький прокол голочкою, а потім акуратно витягується вміст. Процедура ця досить безболісна і проста.
Також ми видаляємо міліуми за допомогою електрокоагулятура. Електрокоагуляція – це процес швидкий і безкровний, завдяки чому відразу після процедури пацієнт може продовжувати звичайний ритм життя, на шкірі при цьому не утворюються шрами і набряки.

Всі новоутворення можуть бути знеболені ультракаїном при необхідності.

РОДИМКИ

Родимки – це утворення на шкірі, які, як правило, мають пігмент. Це вроджений порок, який проявляється у кожної людини, але в різній мірі. Початкова природа родимок доброякісна, але під впливом певних чинників, вони можуть стати злоякісними. Ймовірність таких змін вище для родимок, які постійно травмуються, або пошкоджуються. Родимки бувають різних розмірів, в тому числі і досить великі.

Описання видалення родимок

Родимки видаляють за допомогою електрокоагулятора. Електрична дуга не тільки зрізає тканини, але і припікає їх, що дозволяє провести процедуру безкровно і уникнути зараження. Під час процедури шкіра не контактує з приладом, що забезпечує додаткову безпеку процедури. Апарат виробляє струм високої частоти, який максимально точно видаляє тканини родимки. Саме через це ймовірність виникнення шраму мінімальна.

_