УКР
Меню

Видалення судин

Купероз – це порушення кровообігу в шкірному покриві, яке викликане судинним захворюванням шкіри. Купероз зовні проявляється судинними зірочками, сіточками розширених капілярів в області крил носа, підборіддя, щік, на шкірі ніг.

Купероз – це порушення кровообігу в шкірному покриві, яке викликане судинним захворюванням шкіри. Купероз зовні проявляється судинними зірочками, сіточками розширених капілярів в області крил носа, підборіддя, щік, на шкірі ніг.

Причини виникнення захворювання: генетична схильність, застійні явища в судинах задньої поверхні шиї, ендокринологічні захворювання, вегетативний невроз, шкідливі звички, авітаміноз, різкі перепади температур, хвороби печінки, хвороби нирок, хвороби серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба), захворювання органів дихання (бронхіти, бронхіальна астма), стреси. Всі перераховані вище фактори ведуть до зниження еластичності кровоносних судин, а згодом – до розвитку купероза. Світла і тонка суха шкіра особливо схильні до цього захворювання.

_

Лікування купероза
КУПЕРОЗ- це захворювання, яке НЕОБХІДНО лікувати. Крім естетичного недоліку (нездоровий рум’янець, капіляри, що проступають) купероз з часом призводить до більш серйозних проблем. Через застій кровотоку шкіра не отримує достатнього об’єму рідини і з часом висушується, стає тоншою. Крім того, без припливу крові клітини шкіри не отримують необхідної кількості кисню і поживних речовин. Це призводить до втрати здорового кольору обличчя, блідості, сірості шкірного покриву. Таким чином, купероз безпосередньо пов’язаний з раннім старінням і в’яненням шкіри. У нас лікування купероза проводиться за допомогою найефективнішої технології – ЕЛОС.
_

Переваги методу
За своїми можливостями технологія ELOS (ЕЛОС) перевершує всі відомі методики усунення дефектів шкіри: фотоомолоджування, лазеротерапію та інші. Велика перевага в лікуванні шкіри обличчя цим методом полягає в тому, що Вам більше не доведеться витрачати час і величезні гроші на безліч клінік, проходити тривалі курси лікування.

_

Особливістю технології ЕЛОС є поєднання двох видів енергії: лазерної та біполярної радіочастотної. Оптична енергія проникає в дерму і поглинається внутрішньосудинним гемоглобіном, де вона перетворюється на теплову енергію. Температура кровоносної судини підвищується, і РФ-енергія спрямовується в посудину в результаті відмінності електричних властивостей кровоносної судини і навколишніх тканин (кров має високу електропровідність). Внаслідок цього посудина нагрівається до температури, достатньої для пошкодження стінок кровоносних судин, що призводить до схлопування (коогуляціі) і зникнення судини.

_

Процедура займе максимум 45 хвилин. Кількість процедур не перевищує 4-6 з періодичністю 1 раз на місяць в залежності від того, як давно виникла судинна сіточка. І ще один великий плюс лікування шкіри з технологією ЕЛОС- це повна відсутність роздратування шкіри. Може виникнути лише деяке почервоніння шкіри, яке повністю зникає через 15 хвилин, а це значить, що відразу після сеансу Ви можете відправитися на ділову зустріч, побачення, абсолютно не змінюючи розпорядку дня.

Переваги Елос технології

Елос технологія набагато безпечніше, ніж окремий вплив світлом або струмом. Апаратна технологія Елос впливає виключно на мішені, в даному випадку – на судини (видалення судин). Видалення судин дозволяє також досягти ефекту сяйва і пружності шкіри.

Підготовка до процедури:

– Два дня перед процедурою припинити застосування будь-яких дратівливих місцевих препаратів;

– В день проведення процедури шкіра повинна бути чистою, без макіяжу, парфумів.

Прайс

НАЙМЕНУВАННЯ ПРОЦЕДУРИ ТРИВАЛІСТЬ, ХВ ЦІНА* ЦІНА ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ*
Видалення куперозу на носі 20 250 200
Видалення куперозу на щоках 20 250 200
Видалення куперозу на скулах 30 250 200
Видалення куперозу на підюорідді 30 280 224
Видалення куперозу на лобі 20 280 224
Зона 5 × 5 см 15 200 160
Зона 10 × 10 см 25 350 280
Поімпульсно   15 12

_

* Всі ціни вказані в гривнях